Praha
123 395 €/m² • 162 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Křemencova • 19.990.000 € • faraon.cz
3+kk, Praha, Nové Město, Křemencova
162 m² • 19.990.000 €
128 972 €/m² • 107 m² • 3+1, Praha 1 • 13.800.000 € • landrgottreality.cz
3+1, Praha 1
107 m² • 13.800.000 €
146 279 €/m² • 43 m² • Flat, Praha, Nové Město, Jeruzalémská • 6.290.000 € • nemovitosti.maxima.cz
Flat, Praha, Nové Město, Jeruzalémská
43 m² • 6.290.000 €
147 963 €/m² • 270 m² • Flat, Praha, Malá Strana, Malostranské náměstí • 39.950.000 € • realdomus.cz
Flat, Praha, Malá Strana, Malostranské náměstí
270 m² • 39.950.000 €
151 266 €/m² • 158 m² • 4+kk, Praha, Staré Město, Králodvorská • 23.900.000 € • realityvondrakova.cz
4+kk, Praha, Staré Město, Králodvorská
158 m² • 23.900.000 €
153 365 €/m² • 104 m² • 5+kk, Praha, Staré Město, Betlémské náměstí • 15.950.000 € • faraon.cz
5+kk, Praha, Staré Město, Betlémské náměstí
104 m² • 15.950.000 €
159 172 €/m² • 169 m² • 3+1, Praha, Staré Město, Jakubská • 26.900.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Staré Město, Jakubská
169 m² • 26.900.000 €
159 704 €/m² • 169 m² • 5+kk, Praha, Staré Město, Na Perštýně • 26.990.000 € • remax-czech.cz
5+kk, Praha, Staré Město, Na Perštýně
169 m² • 26.990.000 €
159 790 €/m² • 143 m² • Flat, Praha, Staré Město, Benediktská • 22.850.000 € • remax-czech.cz
Flat, Praha, Staré Město, Benediktská
143 m² • 22.850.000 €
161 275 €/m² • 102 m² • 3+1, Praha, Nové Město • 16.450.000 € • mysakreality.cz
3+1, Praha, Nové Město
102 m² • 16.450.000 €
163 525 €/m² • 122 m² • 3+kk, Praha, Nové Město • 19.950.000 € • housevip.cz
3+kk, Praha, Nové Město
122 m² • 19.950.000 €
164 773 €/m² • 88 m² • 2+1, Praha, Nové Město, Soukenická • 14.500.000 € • qara.cz
2+1, Praha, Nové Město, Soukenická
88 m² • 14.500.000 €
166 163 €/m² • 331 m² • 5+1, Praha, Staré Město, Valentinská • 55.000.000 € • svoboda-williams.com
5+1, Praha, Staré Město, Valentinská
331 m² • 55.000.000 €
166 667 €/m² • 117 m² • 4+kk, Praha, Holešovice • 19.500.000 € • zfpreality.cz
4+kk, Praha, Holešovice
117 m² • 19.500.000 €
166 667 €/m² • 168 m² • 5+1, Praha, Staré Město, Na Perštýně • 28.000.000 € • greenproperty.cz
5+1, Praha, Staré Město, Na Perštýně
168 m² • 28.000.000 €
166 912 €/m² • 136 m² • 6+1, Praha, Nové Město, Zlatnická • 22.700.000 € • solork.cz
6+1, Praha, Nové Město, Zlatnická
136 m² • 22.700.000 €
169 787 €/m² • 235 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Pštrossova • 39.900.000 € • philip-frank.com
3+kk, Praha, Nové Město, Pštrossova
235 m² • 39.900.000 €
171 656 €/m² • 32 m² • Studio, Praha, Nové Město, Opletalova • 5.493.000 € • gmhome.cz
Studio, Praha, Nové Město, Opletalova
32 m² • 5.493.000 €
173 394 €/m² • 109 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Dlouhá • 18.900.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Staré Město, Dlouhá
109 m² • 18.900.000 €
173 469 €/m² • 49 m² • 2+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 8.500.000 € • century21.cz
2+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
49 m² • 8.500.000 €
177 752 €/m² • 57 m² • 2+kk, Praha, Josefov, Vězeňská • 10.131.880 € • faraon.cz
2+kk, Praha, Josefov, Vězeňská
57 m² • 10.131.880 €
179 764 €/m² • 89 m² • 2+kk, Praha, Nové Město, Ve Smečkách • 15.999.000 € • mmreality.cz
2+kk, Praha, Nové Město, Ve Smečkách
89 m² • 15.999.000 €
180 000 €/m² • 125 m² • 3+1, Praha, Nové Město, Na struze • 22.500.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Nové Město, Na struze
125 m² • 22.500.000 €
181 208 €/m² • 149 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Karoliny Světlé • 27.000.000 € • pi-properties.cz
3+kk, Praha, Staré Město, Karoliny Světlé
149 m² • 27.000.000 €
184 087 €/m² • 55 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Betlémské náměstí • 10.124.805 € • faraon.cz
2+kk, Praha, Staré Město, Betlémské náměstí
55 m² • 10.124.805 €
184 200 €/m² • 95 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Národní • 17.499.000 € • housevip.cz
2+kk, Praha, Staré Město, Národní
95 m² • 17.499.000 €
184 259 €/m² • 108 m² • 3+kk, Praha, Malá Strana • 19.900.000 € • maxxus.cz
3+kk, Praha, Malá Strana
108 m² • 19.900.000 €
186 017 €/m² • 118 m² • 4+1, Praha, Malá Strana, Valdštejnská • 21.950.000 € • remax-czech.cz
4+1, Praha, Malá Strana, Valdštejnská
118 m² • 21.950.000 €
186 111 €/m² • 144 m² • 4+1, Praha, Staré Město • 26.800.000 € • reallocate.cz
4+1, Praha, Staré Město
144 m² • 26.800.000 €
188 110 €/m² • 127 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Liliová • 23.890.000 € • miacasa.cz
3+kk, Praha, Staré Město, Liliová
127 m² • 23.890.000 €
191 429 €/m² • 35 m² • 1+1, Praha, Nové Město, Truhlářská • 6.700.000 € • century21.cz
1+1, Praha, Nové Město, Truhlářská
35 m² • 6.700.000 €
191 566 €/m² • 83 m² • 2+kk, Praha, Nové Město, Klimentská • 15.900.000 € • pi-properties.cz
2+kk, Praha, Nové Město, Klimentská
83 m² • 15.900.000 €
191 667 €/m² • 120 m² • 3+1, Praha, Nové Město, Na struze • 23.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Nové Město, Na struze
120 m² • 23.000.000 €
193 034 €/m² • 145 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Bílkova • 27.990.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Staré Město, Bílkova
145 m² • 27.990.000 €
195 052 €/m² • 115 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 22.431.000 € • personalreality.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
115 m² • 22.431.000 €
195 055 €/m² • 115 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 22.431.290 € • reallocate.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
115 m² • 22.431.290 €
195 435 €/m² • 46 m² • 1+kk, Praha, Staré Město, Dlouhá • 8.990.000 € • mmreality.cz
1+kk, Praha, Staré Město, Dlouhá
46 m² • 8.990.000 €
196 023 €/m² • 352 m² • Flat, Praha, Staré Město, Liliová • 69.000.000 € • svoboda-williams.com
Flat, Praha, Staré Město, Liliová
352 m² • 69.000.000 €
196 429 €/m² • 70 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Karoliny Světlé • 13.750.000 € • pi-properties.cz
2+kk, Praha, Staré Město, Karoliny Světlé
70 m² • 13.750.000 €
197 381 €/m² • 42 m² • 2+kk, Praha, Nové Město, Ostrovní • 8.290.000 € • remax-czech.cz
2+kk, Praha, Nové Město, Ostrovní
42 m² • 8.290.000 €
201 389 €/m² • 72 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Mlynářská • 14.500.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Nové Město, Mlynářská
72 m² • 14.500.000 €
203 077 €/m² • 65 m² • 2+1, Praha, Nové Město, Krakovská • 13.200.000 € • mmreality.cz
2+1, Praha, Nové Město, Krakovská
65 m² • 13.200.000 €
203 372 €/m² • 86 m² • 2+1, Praha, Malá Strana, Mostecká • 17.490.000 € • hasekpartners.cz
2+1, Praha, Malá Strana, Mostecká
86 m² • 17.490.000 €
205 000 €/m² • 100 m² • 3+1, Praha, Nové Město, Spálená • 20.500.000 € • protsenko-svoboda.cz
3+1, Praha, Nové Město, Spálená
100 m² • 20.500.000 €
207 538 €/m² • 65 m² • 2+kk, Praha, Nové Město, Novomlýnská • 13.490.000 € • mvreality.cz
2+kk, Praha, Nové Město, Novomlýnská
65 m² • 13.490.000 €
209 898 €/m² • 49 m² • 2 rooms, Praha, Vinohrady • 10.285.000 € • engelvoelkers.com
2 rooms, Praha, Vinohrady
49 m² • 10.285.000 €
210 000 €/m² • 190 m² • 4+kk, Praha, Nové Město • 39.900.000 € • svoboda-williams.com
4+kk, Praha, Nové Město
190 m² • 39.900.000 €
210 526 €/m² • 95 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Krocínova • 20.000.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Staré Město, Krocínova
95 m² • 20.000.000 €
211 111 €/m² • 45 m² • 2+kk, Praha, Nové Město • 9.500.000 € • realitysffczech.cz
2+kk, Praha, Nové Město
45 m² • 9.500.000 €
212 500 €/m² • 36 m² • 2+kk, Praha, Holešovice • 7.650.000 € • obchodsrealitami.cz
2+kk, Praha, Holešovice
36 m² • 7.650.000 €
213 369 €/m² • 187 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Pštrossova • 39.900.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Nové Město, Pštrossova
187 m² • 39.900.000 €
219 767 €/m² • 86 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Opletalova • 18.900.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Nové Město, Opletalova
86 m² • 18.900.000 €
220 119 €/m² • 84 m² • 4+kk, Praha, Nové Město • 18.490.000 € • bidli.cz
4+kk, Praha, Nové Město
84 m² • 18.490.000 €
220 183 €/m² • 109 m² • 3+1, Praha, Staré Město, Platnéřská • 24.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Staré Město, Platnéřská
109 m² • 24.000.000 €
221 058 €/m² • 104 m² • Flat, Praha, Nové Město, Soukenická • 22.990.000 € • lexxusnorton.cz
Flat, Praha, Nové Město, Soukenická
104 m² • 22.990.000 €
221 477 €/m² • 149 m² • 4 rooms, Praha, Nové Město, Petrská • 33.000.000 € • engelvoelkers.com
4 rooms, Praha, Nové Město, Petrská
149 m² • 33.000.000 €
222 727 €/m² • 88 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Opatovická • 19.600.000 € • remax-czech.cz
3+kk, Praha, Nové Město, Opatovická
88 m² • 19.600.000 €
224 226 €/m² • 145 m² • 3+1, Praha, Nové Město, Dlážděná • 32.512.800 € • mmreality.cz
3+1, Praha, Nové Město, Dlážděná
145 m² • 32.512.800 €
225 000 €/m² • 44 m² • 1+1, Praha, Staré Město, Dlouhá • 9.900.000 € • glj-partners.cz
1+1, Praha, Staré Město, Dlouhá
44 m² • 9.900.000 €
227 143 €/m² • 70 m² • 3+1, Praha, Staré Město, Masná • 15.900.000 € • reallocate.cz
3+1, Praha, Staré Město, Masná
70 m² • 15.900.000 €
227 277 €/m² • 130 m² • 2 rooms, Praha, Staré Město, Bílkova • 29.546.000 € • meister-real.cz
2 rooms, Praha, Staré Město, Bílkova
130 m² • 29.546.000 €
227 473 €/m² • 91 m² • Flat, Praha, Staré Město, Michalská • 20.700.000 € • brandreality.cz
Flat, Praha, Staré Město, Michalská
91 m² • 20.700.000 €
229 770 €/m² • 87 m² • 3+1, Praha, Nové Město, Jindřišská • 19.990.000 € • century21.cz
3+1, Praha, Nové Město, Jindřišská
87 m² • 19.990.000 €
234 375 €/m² • 32 m² • Flat, Praha, Nové Město, Lannova • 7.500.000 € • gmhome.cz
Flat, Praha, Nové Město, Lannova
32 m² • 7.500.000 €
238 256 €/m² • 86 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Veleslavínova • 20.490.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Staré Město, Veleslavínova
86 m² • 20.490.000 €
240 517 €/m² • 116 m² • Flat, Praha, Malá Strana, Tomášská • 27.900.000 € • nemovitosti.maxima.cz
Flat, Praha, Malá Strana, Tomášská
116 m² • 27.900.000 €
241 542 €/m² • 83 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 20.048.000 € • rkadriana.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
83 m² • 20.048.000 €
241 546 €/m² • 83 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 20.048.333 € • reallocate.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
83 m² • 20.048.333 €
242 105 €/m² • 95 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Křižovnická • 23.000.000 € • stanislas.cz
3+kk, Praha, Staré Město, Křižovnická
95 m² • 23.000.000 €
243 956 €/m² • 91 m² • 4+kk, Praha, Nové Město, Školská • 22.200.000 € • svoboda-williams.com
4+kk, Praha, Nové Město, Školská
91 m² • 22.200.000 €
244 928 €/m² • 69 m² • 2+1, Praha, Nové Město, Spálená • 16.900.000 € • svoboda-williams.com
2+1, Praha, Nové Město, Spálená
69 m² • 16.900.000 €
246 739 €/m² • 92 m² • 3+kk, Praha, Nové Město, Masarykovo nábřeží • 22.700.000 € • remax-czech.cz
3+kk, Praha, Nové Město, Masarykovo nábřeží
92 m² • 22.700.000 €
246 863 €/m² • 51 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Haštalská • 12.590.000 € • realitydvorak.cz
3+kk, Praha, Staré Město, Haštalská
51 m² • 12.590.000 €
246 988 €/m² • 83 m² • 2+1, Praha, Staré Město, Dlouhá • 20.500.000 € • svoboda-williams.com
2+1, Praha, Staré Město, Dlouhá
83 m² • 20.500.000 €
247 182 €/m² • 55 m² • 2+1, Praha, Staré Město, Bílkova • 13.595.000 € • housevip.cz
2+1, Praha, Staré Město, Bílkova
55 m² • 13.595.000 €
250 000 €/m² • 180 m² • 6+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí • 45.000.000 € • yeshome.cz
6+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí
180 m² • 45.000.000 €
250 000 €/m² • 132 m² • 3+1, Praha, Staré Město, V kolkovně • 33.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Staré Město, V kolkovně
132 m² • 33.000.000 €
254 444 €/m² • 90 m² • 3+kk, Praha, Malá Strana, Mostecká • 22.900.000 € • svoboda-williams.com
3+kk, Praha, Malá Strana, Mostecká
90 m² • 22.900.000 €
255 814 €/m² • 129 m² • 3+1, Praha, Staré Město, V kolkovně • 33.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Staré Město, V kolkovně
129 m² • 33.000.000 €
259 434 €/m² • 212 m² • Duplex, Praha, Staré Město • 55.000.000 € • sothebysrealty.cz
Duplex, Praha, Staré Město
212 m² • 55.000.000 €
261 250 €/m² • 80 m² • Flat, Praha, Nové Město, Vojtěšská • 20.900.000 € • lexxusnorton.cz
Flat, Praha, Nové Město, Vojtěšská
80 m² • 20.900.000 €
265 639 €/m² • 83 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • 22.048.000 € • personalreality.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
83 m² • 22.048.000 €
266 571 €/m² • 105 m² • 3+1, Praha, Josefov, Maiselova • 27.990.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Josefov, Maiselova
105 m² • 27.990.000 €
269 231 €/m² • 26 m² • 1+kk, Praha, Nové Město, Klimentská • 7.000.000 € • housevip.cz
1+kk, Praha, Nové Město, Klimentská
26 m² • 7.000.000 €
272 000 €/m² • 50 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Rybná • 13.600.000 € • housevip.cz
2+kk, Praha, Staré Město, Rybná
50 m² • 13.600.000 €
273 810 €/m² • 42 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Týnská ulička • 11.500.000 € • mmreality.cz
2+kk, Praha, Staré Město, Týnská ulička
42 m² • 11.500.000 €
275 532 €/m² • 94 m² • 3+kk, Praha, Staré Město, Dušní • 25.900.000 € • pi-properties.cz
3+kk, Praha, Staré Město, Dušní
94 m² • 25.900.000 €
277 778 €/m² • 108 m² • 4+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí • 30.000.000 € • maxxus.cz
4+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí
108 m² • 30.000.000 €
278 947 €/m² • 57 m² • 3+1, Praha, Malá Strana, Nebovidská • 15.900.000 € • remax-czech.cz
3+1, Praha, Malá Strana, Nebovidská
57 m² • 15.900.000 €
279 487 €/m² • 39 m² • 1+1, Praha, Staré Město, Jakubská • 10.900.000 € • svoboda-williams.com
1+1, Praha, Staré Město, Jakubská
39 m² • 10.900.000 €
279 661 €/m² • 118 m² • 3+1, Praha, Staré Město, 28. října • 33.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Staré Město, 28. října
118 m² • 33.000.000 €
282 609 €/m² • 92 m² • Flat, Praha 1 • 26.000.000 € • lexxusnorton.cz
Flat, Praha 1
92 m² • 26.000.000 €
283 333 €/m² • 120 m² • 4+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí • 34.000.000 € • svoboda-williams.com
4+1, Praha, Malá Strana, Dražického náměstí
120 m² • 34.000.000 €
283 977 €/m² • 88 m² • 2+kk, Praha, Staré Město, Náprstkova • 24.990.000 € • svoboda-williams.com
2+kk, Praha, Staré Město, Náprstkova
88 m² • 24.990.000 €
294 259 €/m² • 54 m² • 2+kk, Praha, Malá Strana, Vlašská • 15.890.000 € • century21.cz
2+kk, Praha, Malá Strana, Vlašská
54 m² • 15.890.000 €
295 652 €/m² • 23 m² • 1+kk, Praha, Nové Město, Půtova • 6.800.000 € • remax-czech.cz
1+kk, Praha, Nové Město, Půtova
23 m² • 6.800.000 €
297 066 €/m² • 53 m² • 2+kk, Praha, Nové Město, Křemencova • 15.744.500 € • faraon.cz
2+kk, Praha, Nové Město, Křemencova
53 m² • 15.744.500 €
302 879 €/m² • 132 m² • Flat, Praha, Nové Město, Masarykovo nábřeží • 39.980.000 € • lexxusnorton.cz
Flat, Praha, Nové Město, Masarykovo nábřeží
132 m² • 39.980.000 €
304 580 €/m² • 131 m² • 4+kk, Praha, Nové Město, Senovážné náměstí • 39.900.000 € • svoboda-williams.com
4+kk, Praha, Nové Město, Senovážné náměstí
131 m² • 39.900.000 €
310 741 €/m² • 27 m² • 1+kk, Praha, Nové Město, Opletalova • 8.390.000 € • realitydvorak.cz
1+kk, Praha, Nové Město, Opletalova
27 m² • 8.390.000 €
316 000 €/m² • 25 m² • 1+kk, Praha, Nové Město, Soukenická • 7.900.000 € • svoboda-williams.com
1+kk, Praha, Nové Město, Soukenická
25 m² • 7.900.000 €
319 444 €/m² • 36 m² • 2+kk, Praha, Nové Město • 11.500.000 € • reallocate.cz
2+kk, Praha, Nové Město
36 m² • 11.500.000 €
337 838 €/m² • 74 m² • 3+1, Praha, Malá Strana, Maltézské náměstí • 25.000.000 € • svoboda-williams.com
3+1, Praha, Malá Strana, Maltézské náměstí
74 m² • 25.000.000 €
410 377 €/m² • 212 m² • Flat, Praha, Josefov, Široká • 87.000.000 € • kopecky-partners.cz
Flat, Praha, Josefov, Široká
212 m² • 87.000.000 €
(10 m²) • 3+kk, Praha, Nové Město, V jirchářích • 32.500.000 € • datelreality.cz
3+kk, Praha, Nové Město, V jirchářích
(10 m²) • 32.500.000 €
60 m² • 4+1, Praha, Staré Město, Křižovnická • sibeinvest.com
4+1, Praha, Staré Město, Křižovnická
60 m²
115 m² • 3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská • rkadriana.cz
3+kk, Praha, Vinohrady, Vinohradská
115 m²
136 m² • 4+kk, Praha, Staré Město, Veleslavínova • real-expert.cz
4+kk, Praha, Staré Město, Veleslavínova
136 m²
159 m² • Byt, Praha, Malá Strana, U lužického semináře • housevip.cz
Byt, Praha, Malá Strana, U lužického semináře
159 m²
170 m² • Mezonet, Praha, Staré Město, Dlouhá • reality-velickova.cz
Mezonet, Praha, Staré Město, Dlouhá
170 m²