Mikołajki
58 €/m² • 3.169 m² • Plot, Mikołajki • 185.000 € • valor.nieruchomosci.pl
Plot, Mikołajki
3.169 m² • 185.000 €
99 €/m² • 1.000 m² • Plot, Mikołajki • 99.000 € • tytan.nieruchomosci.pl
Plot, Mikołajki
1.000 m² • 99.000 €
120 €/m² • 4.000 m² • Plot, Mikołajki • 480.000 € • joyproperties.pl
Plot, Mikołajki
4.000 m² • 480.000 €
148 €/m² • 3.250 m² • Plot, Mikołajki • 480.000 € • investor.waw.pl
Plot, Mikołajki
3.250 m² • 480.000 €
149 €/m² • 4.033 m² • Building plot, Mikołajki, Mrągowska • 599.900 € • expresshouse.pl
Building plot, Mikołajki, Mrągowska
4.033 m² • 599.900 €
201 €/m² • 1.263 m² • Building plot, Mikołajki • 201 €/m² • wgn.pl
Building plot, Mikołajki
1.263 m² • 201 €/m²
204 €/m² • 1.263 m² • Plot, Mikołajki • 258.000 € • home-living.pl
Plot, Mikołajki
1.263 m² • 258.000 €
450 €/m² • 5.470 m² • Plot, Mikołajki • 2.461.500 € • joyproperties.pl
Plot, Mikołajki
5.470 m² • 2.461.500 €
2 308 €/m² • 520 m² • Plot, Mikołajki • 1.200.000 € • nieruchomosci.kupuje.net
Plot, Mikołajki
520 m² • 1.200.000 €
3 667 €/m² • 117 m² • Plot, Mikołajki, Papieża Jana Pawła II • 429.000 € • treehouse-nieruchomosci.pl
Plot, Mikołajki, Papieża Jana Pawła II
117 m² • 429.000 €
29 630 €/m² • 270 m² • Plot, Mikołajki • 8.000.000 € • laudonhouse.pl
Plot, Mikołajki
270 m² • 8.000.000 €
Mrągowo
400 €/m² • 7.365 m² • Plot, Mrągowo, Wolności • 2.946.000 € • freedom.pl
Plot, Mrągowo, Wolności
7.365 m² • 2.946.000 €
4 465 €/m² • 795 m² • Plot, Mrągowo, Mały Rynek • 3.550.000 € • newhouse.co
Plot, Mrągowo, Mały Rynek
795 m² • 3.550.000 €
Piecki
75 €/m² • 3.000 m² • Plot, Piecki • 225.000 € • goralczyknieruchomosci.pl
Plot, Piecki
3.000 m² • 225.000 €
80 €/m² • 3.000 m² • Plot, Piecki, Tartaczna • 240.000 € • home-living.pl
Plot, Piecki, Tartaczna
3.000 m² • 240.000 €
Stary Gieląd
26 €/m² • 3.400 m² • Plot, Stary Gieląd • 89.000 € • home-living.pl
Plot, Stary Gieląd
3.400 m² • 89.000 €
26 €/m² • 3.400 m² • Plot, Stary Gieląd • 87.000 € • home-living.pl
Plot, Stary Gieląd
3.400 m² • 87.000 €
Dłużec
Górkło
21 €/m² • 3.028 m² • Plot, Górkło • 65.000 € • goralczyknieruchomosci.pl
Plot, Górkło
3.028 m² • 65.000 €
144 €/m² • 9.051 m² • Plot, Górkło • 1.299.000 € • landmarknieruchomosci.pl
Plot, Górkło
9.051 m² • 1.299.000 €
Muntowo
Probark
Zełwągi
Boża Wólka
Goleń
15 €/m² • 7.996 m² • Plot, Goleń • 120.000 € • bonusnieruchomosci.pl
Plot, Goleń
7.996 m² • 120.000 €
Jełmuń
Jora Wielka
43 €/m² • 8.200 m² • Plot, Jora Wielka • 349.000 € • bialelwy.pl
Plot, Jora Wielka
8.200 m² • 349.000 €
Karwie
120 €/m² • 20.000 m² • Plot, Karwie • 2.390.000 € • joyproperties.pl
Plot, Karwie
20.000 m² • 2.390.000 €
Kosewo Górne
80 €/m² • 3.931 m² • Plot, Kosewo Górne • 315.000 € • property-in.pl
Plot, Kosewo Górne
3.931 m² • 315.000 €
Kucze
Marcinkowo
139 €/m² • 2.881 m² • Plot, Marcinkowo • 399.900 € • karkonosze-nieruchomosci.com.pl
Plot, Marcinkowo
2.881 m² • 399.900 €
Młynowo
82 €/m² • 1.560 m² • Plot, Młynowo • 128.000 € • goralczyknieruchomosci.pl
Plot, Młynowo
1.560 m² • 128.000 €
Nowe Bagienice
48 €/m² • 4.900 m² • Plot, Nowe Bagienice • 235.000 € • bresdom.pl
Plot, Nowe Bagienice
4.900 m² • 235.000 €
Polska Wieś
37 €/m² • 9.100 m² • Plot, Polska Wieś • 340.000 € • freedom.pl
Plot, Polska Wieś
9.100 m² • 340.000 €
Stare Sady
160 €/m² • 12.304 m² • Plot, Stare Sady • 1.969.000 € • e-lokum.com
Plot, Stare Sady
12.304 m² • 1.969.000 €
Użranki
74 €/m² • 1.612 m² • Plot, Użranki • 120.000 € • dom-polski.com.pl
Plot, Użranki
1.612 m² • 120.000 €