Brzeg Dolny
2 813 €/m² • 16 m² • Garage, Brzeg Dolny • 45.000 € • nieruchomosc.wroc.pl
Garage, Brzeg Dolny
16 m² • 45.000 €
2 938 €/m² • 289 m² • Commercial, Brzeg Dolny • 849.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Commercial, Brzeg Dolny
289 m² • 849.000 €
5 432 €/m² • 920 m² • Commercial, Brzeg Dolny • 4.997.000 € • nieruchomosci-apartament.pl
Commercial, Brzeg Dolny
920 m² • 4.997.000 €
Wołów
2 273 €/m² • 396 m² • Commercial, Wołów, Komuny Paryskiej • 900.000 € • grunttonieruchomosci.pl
Commercial, Wołów, Komuny Paryskiej
396 m² • 900.000 €
5 600 €/m² • 250 m² • Commercial, Wołów, Leśna • 1.400.000 € • newplace.com.pl
Commercial, Wołów, Leśna
250 m² • 1.400.000 €