Skierniewice
6 016 €/m² • 63 m² • 2 rooms, Skierniewice • 379.000 € • polnoc.pl
2 rooms, Skierniewice
63 m² • 379.000 €
7 541 €/m² • 61 m² • Apartment, Skierniewice, mjr. Henryka Sucharskiego • 460.000 € • gatahouse.pl
Apartment, Skierniewice, mjr. Henryka Sucharskiego
61 m² • 460.000 €
8 038 €/m² • 85 m² • Apartment, Skierniewice • 683.200 € • awikom.pl
Apartment, Skierniewice
85 m² • 683.200 €
8 521 €/m² • 48 m² • 2 rooms, Skierniewice • 409.000 € • polnoc.pl
2 rooms, Skierniewice
48 m² • 409.000 €
9 271 €/m² • 48 m² • Apartment, Skierniewice, Mikołaja Kopernika • 445.000 € • glicnernieruchomosci.pl
Apartment, Skierniewice, Mikołaja Kopernika
48 m² • 445.000 €
9 958 €/m² • 48 m² • 3 rooms, Skierniewice, Cicha • 478.000 € • glicnernieruchomosci.pl
3 rooms, Skierniewice, Cicha
48 m² • 478.000 €
10 483 €/m² • 60 m² • Apartment, Skierniewice, kpt. Mieczysława Hali • 629.000 € • glicnernieruchomosci.pl
Apartment, Skierniewice, kpt. Mieczysława Hali
60 m² • 629.000 €
12 566 €/m² • 36 m² • Apartment, Skierniewice, Prymasowska • 452.375 € • gatahouse.pl
Apartment, Skierniewice, Prymasowska
36 m² • 452.375 €
12 587 €/m² • 36 m² • 2 rooms, Skierniewice, Prymasowska • 453.125 € • bonusnieruchomosci.pl
2 rooms, Skierniewice, Prymasowska
36 m² • 453.125 €