Radomsko
1 871 €/m² • 116 m² • 5 rooms, Radomsko • 217.000 € • 4alternatywy.com
5 rooms, Radomsko
116 m² • 217.000 €
5 556 €/m² • 54 m² • Apartment, Radomsko • 300.000 € • domatornieruchomosci.pl
Apartment, Radomsko
54 m² • 300.000 €
5 625 €/m² • 48 m² • 2 rooms, Radomsko, Stary Kowalowiec • 270.000 € • troszczynskanieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko, Stary Kowalowiec
48 m² • 270.000 €
5 690 €/m² • 58 m² • 3 rooms, Radomsko • 330.000 € • troszczynskanieruchomosci.pl
3 rooms, Radomsko
58 m² • 330.000 €
5 714 €/m² • 49 m² • 2 rooms, Radomsko • 280.000 € • troszczynskanieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
49 m² • 280.000 €
6 113 €/m² • 37 m² • 1 room, Radomsko • 6.113 €/m² • wgn.pl (New!)
1 room, Radomsko
37 m² • 6.113 €/m² (New!)
6 151 €/m² • 57 m² • 4 rooms, Radomsko • 6.151 €/m² • wgn.pl (New!)
4 rooms, Radomsko
57 m² • 6.151 €/m² (New!)
6 901 €/m² • 47 m² • 2 rooms, Radomsko • 324.360 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
47 m² • 324.360 €
7 857 €/m² • 70 m² • 3 rooms, Radomsko, Miłaczki • 550.000 € • troszczynskanieruchomosci.pl
3 rooms, Radomsko, Miłaczki
70 m² • 550.000 €
8 226 €/m² • 87 m² • 4 rooms, Radomsko • 715.696 € • meross-nieruchomosci.pl
4 rooms, Radomsko
87 m² • 715.696 €
8 270 €/m² • 33 m² • 2 rooms, Radomsko • 272.896 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
33 m² • 272.896 €
8 273 €/m² • 45 m² • 2 rooms, Radomsko • 372.280 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
45 m² • 372.280 €
8 296 €/m² • 66 m² • 4 rooms, Radomsko • 547.514 € • meross-nieruchomosci.pl
4 rooms, Radomsko
66 m² • 547.514 €
8 294 €/m² • 66 m² • 4 rooms, Radomsko • 547.432 € • meross-nieruchomosci.pl
4 rooms, Radomsko
66 m² • 547.432 €
8 310 €/m² • 64 m² • 4 rooms, Radomsko • 531.852 € • meross-nieruchomosci.pl
4 rooms, Radomsko
64 m² • 531.852 €
8 318 €/m² • 64 m² • 4 rooms, Radomsko • 532.344 € • meross-nieruchomosci.pl
4 rooms, Radomsko
64 m² • 532.344 €
8 322 €/m² • 33 m² • 2 rooms, Radomsko • 274.618 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
33 m² • 274.618 €
8 338 €/m² • 59 m² • 2 rooms, Radomsko • 491.918 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
59 m² • 491.918 €
8 355 €/m² • 46 m² • 2 rooms, Radomsko • 384.334 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
46 m² • 384.334 €
8 386 €/m² • 33 m² • 2 rooms, Radomsko • 276.750 € • meross-nieruchomosci.pl
2 rooms, Radomsko
33 m² • 276.750 €
9 120 €/m² • 25 m² • 1 room, Radomsko • 228.000 € • 4alternatywy.com
1 room, Radomsko
25 m² • 228.000 €
Piaski
6 232 €/m² • 56 m² • 4 rooms, Piaski • 349.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
4 rooms, Piaski
56 m² • 349.000 €
6 724 €/m² • 87 m² • 3 rooms, Piaski • 585.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
87 m² • 585.000 €
6 754 €/m² • 65 m² • 3 rooms, Piaski • 439.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
65 m² • 439.000 €
7 054 €/m² • 56 m² • 3 rooms, Piaski • 395.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
56 m² • 395.000 €
7 113 €/m² • 80 m² • 3 rooms, Piaski • 569.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
80 m² • 569.000 €
7 242 €/m² • 33 m² • 1 room, Piaski • 239.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
1 room, Piaski
33 m² • 239.000 €
7 308 €/m² • 65 m² • 3 rooms, Piaski • 475.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
65 m² • 475.000 €
7 368 €/m² • 57 m² • 3 rooms, Piaski • 420.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
57 m² • 420.000 €
7 456 €/m² • 57 m² • 3 rooms, Piaski • 425.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
57 m² • 425.000 €
8 154 €/m² • 65 m² • 3 rooms, Piaski • 530.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
65 m² • 530.000 €
8 222 €/m² • 45 m² • 2 rooms, Piaski • 370.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 rooms, Piaski
45 m² • 370.000 €
9 044 €/m² • 45 m² • 3 rooms, Piaski • 407.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
3 rooms, Piaski
45 m² • 407.000 €
9 052 €/m² • 58 m² • 2 rooms, Piaski • 525.000 € • nieruchomoscirezydent.pl
2 rooms, Piaski
58 m² • 525.000 €
Pławno
2 500 €/m² • 78 m² • 3 rooms, Pławno • 195.000 € • wpunktnieruchomosci.pl
3 rooms, Pławno
78 m² • 195.000 €
13 929 €/m² • 14 m² • 3 rooms, Pławno • 195.000 € • awanieruchomosci.pl
3 rooms, Pławno
14 m² • 195.000 €
(14 m²) • Mieszkanie, Pławno • 19.500.000 € • swiatnieruchomosci.pl
Mieszkanie, Pławno
(14 m²) • 19.500.000 €