Świeradów-Zdrój
1 075 €/m² • 120 m² • 5 rooms, Świeradów-Zdrój • 129.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
5 rooms, Świeradów-Zdrój
120 m² • 129.000 €
4 250 €/m² • 160 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój • 680.000 € • scheiner.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój
160 m² • 680.000 €
4 340 €/m² • 106 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 460.000 € • dobryadres.nieruchomosci.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
106 m² • 460.000 €
4 380 €/m² • 274 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój • 1.199.999 € • bonum-nieruchomosci.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój
274 m² • 1.199.999 €
4 778 €/m² • 45 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój, Bronka Czecha • 215.000 € • dobryadres.nieruchomosci.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój, Bronka Czecha
45 m² • 215.000 €
4 804 €/m² • 102 m² • 5 rooms, Świeradów-Zdrój • 490.000 € • scheiner.pl
5 rooms, Świeradów-Zdrój
102 m² • 490.000 €
5 091 €/m² • 55 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój • 280.000 € • jelenia.nieruchomoscim2.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój
55 m² • 280.000 €
5 455 €/m² • 66 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój • 360.000 € • zachodnie.nieruchomosci.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój
66 m² • 360.000 €
5 517 €/m² • 58 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 320.000 € • scheiner.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
58 m² • 320.000 €
5 663 €/m² • 98 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 555.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
98 m² • 555.000 €
6 364 €/m² • 110 m² • 4 rooms, Świeradów-Zdrój • 700.000 € • scheiner.pl
4 rooms, Świeradów-Zdrój
110 m² • 700.000 €
6 743 €/m² • 74 m² • 4 rooms, Świeradów-Zdrój • 499.000 € • scheiner.pl
4 rooms, Świeradów-Zdrój
74 m² • 499.000 €
6 842 €/m² • 95 m² • 4 rooms, Świeradów-Zdrój • 650.000 € • nexthome.net.pl
4 rooms, Świeradów-Zdrój
95 m² • 650.000 €
8 259 €/m² • 58 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 479.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
58 m² • 479.000 €
8 983 €/m² • 59 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 530.000 € • team4home.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
59 m² • 530.000 €
9 432 €/m² • 37 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 349.000 € • scheiner.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
37 m² • 349.000 €
9 561 €/m² • 126 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 1.204.623 € • scheiner.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
126 m² • 1.204.623 €
9 721 €/m² • 68 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 661.027 € • scheiner.pl (New!)
1 room, Świeradów-Zdrój
68 m² • 661.027 € (New!)
9 746 €/m² • 63 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój • 614.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój
63 m² • 614.000 €
10 132 €/m² • 76 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 770.000 € • homeexpert.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
76 m² • 770.000 €
10 886 €/m² • 44 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 479.000 € • scheiner.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
44 m² • 479.000 €
11 509 €/m² • 53 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 610.000 € • scheiner.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
53 m² • 610.000 €
11 627 €/m² • 39 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój, Polna • 453.445 € • freedom.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój, Polna
39 m² • 453.445 €
11 761 €/m² • 71 m² • Apartment, Świeradów-Zdrój, Zakopiańska • 835.000 € • get-house.pl
Apartment, Świeradów-Zdrój, Zakopiańska
71 m² • 835.000 €
11 761 €/m² • 71 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 835.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
71 m² • 835.000 €
12 629 €/m² • 65 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 820.875 € • prosperty.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
65 m² • 820.875 €
13 000 €/m² • 135 m² • 3 rooms, Świeradów-Zdrój • 1.755.000 € • scheiner.pl
3 rooms, Świeradów-Zdrój
135 m² • 1.755.000 €
13 486 €/m² • 37 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój, Źródlana • 499.000 € • bialelwy.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój, Źródlana
37 m² • 499.000 €
13 551 €/m² • 53 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 718.200 € • prosperty.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
53 m² • 718.200 €
13 586 €/m² • 44 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 597.780 € • leachandlang.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
44 m² • 597.780 €
13 888 €/m² • 24 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 333.315 € • leachandlang.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
24 m² • 333.315 €
14 255 €/m² • 47 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 670.000 € • stepien.nieruchomosci.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
47 m² • 670.000 €
14 375 €/m² • 32 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 460.000 € • propertyhomes.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
32 m² • 460.000 €
14 550 €/m² • 33 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój, Źródlana • 480.151 € • polnoc.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój, Źródlana
33 m² • 480.151 €
14 656 €/m² • 32 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 469.000 € • stepien.nieruchomosci.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
32 m² • 469.000 €
16 208 €/m² • 24 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 389.000 € • scheiner.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
24 m² • 389.000 €
16 346 €/m² • 26 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój • 425.000 € • scheiner.pl
1 room, Świeradów-Zdrój
26 m² • 425.000 €
16 531 €/m² • 35 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 578.583 € • solum-nieruchomosci.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
35 m² • 578.583 €
17 742 €/m² • 31 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 550.000 € • scheiner.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
31 m² • 550.000 €
18 596 €/m² • 51 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 948.395 € • solum-nieruchomosci.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
51 m² • 948.395 €
20 429 €/m² • 21 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój • 429.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
1 room, Świeradów-Zdrój, Czerniawa-Zdrój
21 m² • 429.000 €
21 500 €/m² • 36 m² • 2 rooms, Świeradów-Zdrój • 774.000 € • nieruchomoscimalydomek.pl
2 rooms, Świeradów-Zdrój
36 m² • 774.000 €
23 345 €/m² • 29 m² • 1 room, Świeradów-Zdrój, Leśna • 677.016 € • kingaleszczynska.pl
1 room, Świeradów-Zdrój, Leśna
29 m² • 677.016 €
Lubań
4 486 €/m² • 138 m² • 5 rooms, Lubań, Mikołaja • 619.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
5 rooms, Lubań, Mikołaja
138 m² • 619.000 €
5 242 €/m² • 62 m² • 4 rooms, Lubań, Mieszka I • 325.000 € • fankulewscy.pl
4 rooms, Lubań, Mieszka I
62 m² • 325.000 €
7 121 €/m² • 33 m² • 2 rooms, Lubań, Przemysłowa • 235.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Przemysłowa
33 m² • 235.000 €
7 273 €/m² • 66 m² • 3 rooms, Lubań, Przemysłowa • 480.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
3 rooms, Lubań, Przemysłowa
66 m² • 480.000 €
7 711 €/m² • 62 m² • 3 rooms, Lubań, Przemysłowa • 478.093 € • lowejkonieruchomosci.pl
3 rooms, Lubań, Przemysłowa
62 m² • 478.093 €
7 773 €/m² • 42 m² • 2 rooms, Lubań, Królowej Jadwigi • 326.480 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Królowej Jadwigi
42 m² • 326.480 €
7 825 €/m² • 43 m² • 2 rooms, Lubań, Przemysłowa • 336.492 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Przemysłowa
43 m² • 336.492 €
7 961 €/m² • 60 m² • 3 rooms, Lubań, Przemysłowa • 477.651 € • lowejkonieruchomosci.pl
3 rooms, Lubań, Przemysłowa
60 m² • 477.651 €
8 033 €/m² • 42 m² • 2 rooms, Lubań, Przemysłowa • 337.382 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Przemysłowa
42 m² • 337.382 €
8 052 €/m² • 54 m² • 2 rooms, Lubań, Przemysłowa • 434.813 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Przemysłowa
54 m² • 434.813 €
8 184 €/m² • 41 m² • 2 rooms, Lubań, Przemysłowa • 335.531 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Przemysłowa
41 m² • 335.531 €
8 226 €/m² • 38 m² • 2 rooms, Lubań, Królowej Jadwigi • 312.600 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Lubań, Królowej Jadwigi
38 m² • 312.600 €
8 424 €/m² • 28 m² • 1 room, Lubań, Przemysłowa • 235.875 € • lowejkonieruchomosci.pl
1 room, Lubań, Przemysłowa
28 m² • 235.875 €
Leśna
2 727 €/m² • 88 m² • Apartment, Leśna, Lubańska • 240.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
Apartment, Leśna, Lubańska
88 m² • 240.000 €
3 309 €/m² • 68 m² • 2 rooms, Leśna, Rynek • 225.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Leśna, Rynek
68 m² • 225.000 €
Olszyna
4 923 €/m² • 195 m² • Apartment, Olszyna • 960.000 € • scheiner.pl
Apartment, Olszyna
195 m² • 960.000 €
5 930 €/m² • 50 m² • 3 rooms, Olszyna, Adama Asnyka • 296.500 € • lowejkonieruchomosci.pl
3 rooms, Olszyna, Adama Asnyka
50 m² • 296.500 €
Pobiedna
1 167 €/m² • 120 m² • 5 rooms, Pobiedna • 140.000 € • scheiner.pl
5 rooms, Pobiedna
120 m² • 140.000 €
1 417 €/m² • 120 m² • Apartment, Pobiedna • 170.000 € • scheiner.pl
Apartment, Pobiedna
120 m² • 170.000 €
Grabiszyce Górne
1 267 €/m² • 150 m² • 5 rooms, Grabiszyce Górne • 190.000 € • hoszowski.com.pl
5 rooms, Grabiszyce Górne
150 m² • 190.000 €
Miłoszów
3 405 €/m² • 79 m² • 3 rooms, Miłoszów • 269.000 € • hoszowski.com.pl
3 rooms, Miłoszów
79 m² • 269.000 €
Nawojów Śląski
3 036 €/m² • 56 m² • 2 rooms, Nawojów Śląski • 170.000 € • lowejkonieruchomosci.pl
2 rooms, Nawojów Śląski
56 m² • 170.000 €