Makowskie
Podgórze
14 714 €/m² • 70 m² • Apartment, Podgórze • 1.030.000 € • royal-space.pl
Apartment, Podgórze
70 m² • 1.030.000 €
18 235 €/m² • 34 m² • Apartment, Podgórze • 620.000 € • royal-space.pl
Apartment, Podgórze
34 m² • 620.000 €
18 627 €/m² • 59 m² • 3 rooms, Podgórze • 1.099.000 € • morestate.pl
3 rooms, Podgórze
59 m² • 1.099.000 €
5 234 €/m² • 65 m² • Apartment, Podgórze • 340.228 € • goeste.pl
Apartment, Podgórze
65 m² • 340.228 €
Rydzewo
2 769 €/m² • 195 m² • Apartment, Rydzewo • 540.000 € • legra.biz
Apartment, Rydzewo
195 m² • 540.000 €
24 986 €/m² • 70 m² • 3 rooms, Rydzewo, Mazurska • 1.749.000 € • encasa.pl
3 rooms, Rydzewo, Mazurska
70 m² • 1.749.000 €
Nowogród
3 810 €/m² • 42 m² • 2 rooms, Nowogród, Stacha Konwy • 160.000 € • tytan.nieruchomosci.pl
2 rooms, Nowogród, Stacha Konwy
42 m² • 160.000 €