Sorry, your browser does not support JavaScript!
Houses for Sale
Praha 7
Praha
37 778 €/m² •
45 m²
• Cottage, Praha, Holešovice •
1.700.000 €
•
remax-czech.cz
Cottage, Praha, Holešovice
45 m² • 1.700.000 €
Regional real estate agencies
svoboda-williams.com
remax-czech.cz
nemovitosti.maxima.cz
reallocate.cz
sothebysrealty.cz
century21.cz